postheadericon Jaka torebka do kreacji?

Kolejnym ważnym atrybutem, bez którego żadna kobieta nie ruszy się z domu, jest torebka. Mniejsza, większa, czarna czy kolorowa, zawsze wiernie towarzyszy nam na zakupach, w pracy czy gdziekolwiek się wybieramy.piękna torebka idealna na wieczorne wyjścia

Jeszcze nie tak dawno torebka obowiązkowo musiała kolorystycznie współgrać z naszym obuwiem, a po części i innymi dodatkami. Moda jednak zmienia się tak radykalnie i w tak zastraszającym tempie, że mało kto zwraca teraz uwagę na tak mało istotne szczegóły. Dozwolone jest praktycznie wszystko – łączenie kolorów, stylów i fasonów.

Oczywiste jednak jest, że na niektóre uroczystości dozwolone są tylko specjalne okazyjne torebki. Przykładem takim są wieczorne bale, imprezy lub zwykłe spotkania, na które zabieramy raczej tylko i wyłącznie niewielkie eleganckie torebeczki. Doskonale przy tego rodzaju wyjściach będzie się prezentować torebka-kopertówka.
W lecie idealne będą torby duże, kolorowe, materiałowe, świetnie komponujące się z naszą lekką, zwiewną letnią sukienką. torebka doskonała do letniej kreacjiDługi pasek możemy przełożyć przez głowę – nada cudownie dziewczęcego wdzięku. Najbardziej ulubione przez panie są jednak takie z krótkimi, okrągłymi uszami, które swobodnie możesz wziąć zarówno do ręki, jak i założyć na ramię.

Na wakacyjny czas najczęściej kupujemy torebki w kolorze białym, beżowym, kremowym lub szarym. Cóż jednak stoi na przeszkodzie, aby kupić torebkę w mocnych, żywych barwach, podkreślających opaleniznę. Dozwolone są również fantazyjne wzorce i zdobienia.

W naszych torebkach musi znaleźć się wszystko. Od dokumentów i telefonu komórkowego po kosmetyki. Dlatego na zakupy czy do pracy zazwyczaj zabieramy duże, przestronne torby. Na większe lub nieco mniejsze wyjścia lub spotkania z przyjaciółmi wybierajmy małe eleganckie torebeczki, w których znajdują się tylko rzeczy najpotrzebniejsze.

Pamiętajmy, że nasza torebka musi pasować nie tylko do rodzaju kreacji, okazji czy rangi uroczystości, ale i naszej osobowości. Dlatego jej wybór pozostaje tak ważną kwestią.

Udostępnij na:
(Visited 67 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity