postheadericon Kreacja na ślub cywilny

Ślub cywilny to równie ważny dzień dla przyszłych małżonków, co tradycyjny ślub kościelny. elegancka sukienka idealna na ślub cywilnyMoże nie jest on już koniecznością, ale wciąż wiele młodych par, z takich czy innych powodów, decyduje się na jego zawarcie. Poza uroczystą oprawą, istotną kwestia pozostaje sukienka dla Panny Młodej.

O ile w trendach ślubnych na uroczystość kościelną przyjęło się zakładać długą, białą suknię z welonem, o tyle w przypadku ślubu cywilnego z wyborem odpowiedniej kreacji możemy mieć już nieco większy problem. Choć temat ten budzi sporo kontrowersji, wiele pań na tego rodzaju uroczystość decyduje się założyć właśnie białą suknię z trenem. No bo dlaczego nie? Nie ma ku temu właściwie żadnych przeciwwskazań i jeśli właśnie taką suknię sobie wymarzyłaś na ten wyjątkowy dzień, śmiało ruszaj na poszukiwania bajecznej ślubnej kreacji!

Wiele kobiet jednak woli pozostać przy tradycyjnych rozwiązaniach. Zwolenniczkom tradycyjnych trendów styliści proponują proste i klasyczne, lecz niezwykle eleganckie sukienki.

oryginalna sukienka na ślub cywilny inny kolor niż białyNIE TYLKO BIAŁA

Doskonale sprawdzi się w tej roli długa kreacja wieczorowa lub bardziej stonowana suknia koktajlowa. Tego rodzaju propozycje najlepsze będą na nieco chłodniejsze miesiące. W lecie natomiast możemy wybrać cudownie kolorową, lekką i zwiewną sukienkę w kwiaty.

Jeśli chodzi o długość kreacji, nie ma tutaj właściwie żadnej reguły. Możemy wybrać zarówno długą sięgającą kostek, jak i nieco krótszą sukienkę w kolano, zachodzącą tuż za, bądź kończącą się przed nim.

prosta sukienka na ślub cywilny miniówka z rękawem Tobi Hannah's short wedding dress designDOWOLNOŚĆ WZORÓW I FASONÓW

Krój sukienki również pozostawia nam pole do popisu. W przeciwieństwie do ślubów kościelnych, w tym wypadku nie musimy się martwić o odsłonięte plecy czy ramiona. Możemy założyć to, w czym czujemy się najlepiej i najwygodniej. W końcu nie tylko o wdzięk i szyk tutaj chodzi.

sukienka xxl na ślub cywilny dla puszystejDOZWOLONE KOLORY KREACJI NA ŚLUB CYWILNY

Kwestią naszego wyboru pozostaje również kolor kreacji. Dozwolone są zarówno białe, jak i czarne, niebieskie, żółte czy czerwone odcienie. Decyzja należy tylko i wyłącznie do nas!

Udostępnij na:
(Visited 1,158 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity