postheadericon Modne sukienki na wesele dla druhen

Modne sukienki dla druhenPrzyjęcie weselne jest jedną z najznamienitszych uroczystości, w których większość z nas chciałaby być wziąć udział co najmniej kilka razy. Nie podlega najmniejszej nawet dyskusji, że najważniejszymi osobami w tym dniu są państwo młodzi. Obok nich ważni są rodzice oraz druhny. Pełnienie tej funkcji jest skrytym marzeniem większości niezamężnych kobiet. Ale co powinny założyć one aby czuć się wygodnie a zarazem modnie? W tracie czasami długotrwałego procesu dobierania odpowiedniej kreacji, najważniejszym wyznacznikiem jest całkowita rezygnacja z białego koloru.

Ten jest zarezerwowany dla panny młodej. Podobnie rzecz wygląda z kolorem czarnym. Jest on elegancji jednak zbyt smutny na tak wesoły i urokliwy dzień.  Jeżeli nie narzuciła ona z góry określonego fasonu i kolorystyki, warto wybrać królujące w danym sezonie.

Drugim sposobem jest zakup sukienki w jednym z kolorów wiecznie modnych czyli brzoskwiniowym, czerwonym, różowym oraz od kilku lat modnym fioletowym i w odcieniu fuksji. Nie ma odgórnie ustalonych wyznaczników co do długości sukienek. Tak naprawdę to, czy będzie ona długa, krótka czy do kolanka jest sprawą umowną. Pewną rzeczą jest tylko to, że druhny powinny wyglądać elegancko i gustownie ale zarazem muszą czuć się wygodnie. W końcu to na ich barkach spoczywa pomoc państwu młodym w bezproblemowym przebiegu uroczystości ślubno-weselnych.

Nie mogą rozpraszać się złym samopoczuciem z powodu kreacji, w których nie czują się komfortowo. Mało kto tak naprawdę zdaje sobie sprawę, że druhny będą często potrzebne młodej pani. Stanowiąc tak naprawdę tło dla niej, nie mogą odwracać od niej uwagi gości i powinny pamiętać także o tym, że warto wybrać kreacje w podobnym fasonie do sukni ślubnej.

Jaka sukienka dla druhny?Czyli retro od retro, klasyka do klasyki itd. Mając na uwadze fakt, że większość przyjęć odbywa się w ciepłych miesiącach, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie suknia na ramiączkach z odsłoniętymi plecami, które powinny być okryte bolerkiem podczas składania kościelnej przysięgi małżeńskiej. Wiecznie modne są proste rozwiązania klasyczno-romantyczne w ciepłych pastelowych kolorach.

Pamiętaj, że nie musisz wydawać fortuny aby wyglądać o ton mniej wyjątkowo niż panna młoda. Przy wyborze kieruj się naszymi wskazówkami. Obecny rynek odzieżowy jest tak szeroki i zróżnicowany, że każda znajdzie coś na swoją kieszeń aby godnie dopełniać wizerunku panny młodej.

Udostępnij na:
(Visited 283 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity