postheadericon Niezwykła rzecz, która dopełni każdą stylizację

odzywka-do-rzesPiękna suknia to taka, która pokazuje, jak bardzo jesteś wyjątkowa. Podkreśla wszystkie atuty kobiecości i maskuje wady. Każda kobieta powinna mieć w szafie przynajmniej jedną taką: idealną, szytą jakby dla niej, skrojoną na miarę suknię, w której poczuje, że jest niepowtarzalna. Czy do takiej kreacji cokolwiek może być jeszcze potrzebne? My zalecamy jedną, drobną rzecz…

Nie jest tajemnicą, że… kobieta jest niczym enigma. Zwłaszcza, gdy jest ubrana w balową, zwiewną suknię – wówczas chce uchodzić za niedostępną, być jak zagadka, budzić zaciekawienie, intrygować, uwodzić spojrzeniem. Otóż to: spojrzenie. Jego siłę odkryły już kobiety w starożytności. Egipcjanki jako pierwsze zaczęły malować swe rzęsy, aby spojrzenie zyskało moc, stało się hipnotyzujące i niezapomniane. Piękne, długie rzęsy robią wrażenie i są dopełnieniem każdej stylizacji, zaś do sukni – niezależnie od tego czy jest to balowa kreacja, czy romantyczna sukienka – są absolutną podstawą. To dlatego wieczorowy makijaż wygląda inaczej niż dzienny – jest mocniejszy, a rzęsy są mocniej wytuszowane.

Nie każda z nas może się poszczycić rzęsami pięknymi jak przysłowiowe skrzydła motyla. Na szczęście jest na to rada: dziś kobiety nie muszą już doklejać sztucznych rzęs, ani przedłużać swoich w gabinecie. Odżywka do rzęs to produkt, który robi magię „na naszych własnych oczach” – dzięki niej rzęsy są w stanie urosnąć wyjątkowo długie, zagęścić się i pogrubić. Efekt utrzymuje się wiele miesięcy, ponieważ odżywka do rzęs przedłuża fazę ich wzrostu.

Dzięki niej każda z nas może uzyskać efekt sztucznych rzęs bez konieczności doklejania w syntetycznych włosków. Odżywka do rzęs zbiera bardzo pozytywne opinie wśród kobiet: wiele twierdzi, że to w znacznej mierze dzięki niej zyskały pewność siebie i lepiej radzą sobie we flircie – po prostu czują się atrakcyjnie każdego dnia. Dzięki odzywce możemy malować rzęsy tylko wówczas, kiedy mamy na to ochotę – nie zaś dlatego, że rzęsy są słabe i wymagają pomocy ze strony maskary.

Kobieta ubrana w piękne rzęsy czuje się wspaniale i wygląda świetnie – są one jak kropka nad i każdej stylizacji.

Udostępnij na:
(Visited 36 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity