postheadericon Sukienka na rozpoczęcie roku szkolnego

Elegancka sukienkaWakacje nieuchronnie zbliżają się ku końcowi. Nawet, jeśli Cię to nie cieszy, nic nie możesz na to poradzić. Zamiast więc marudzić i obrażać się na cały świat, lepiej zakup sobie jakąś fajną i nieprzeciętną sukienkę, w której będziesz mogła wystąpić na rozpoczęciu roku szkolnego swojego dziecka. Jakie sukienki są najmodniejsze? Jaką sukieneczkę wybrać uczennicy? Jak powinnaś się ubrać jeśli jesteś nauczycielką a jak jeśli występujesz w charakterze mamy.Odpowiednio dobrana sukienka będzie wizytówką Twoją i Twojego dziecka, warto więc dobrze zastanowić się, zanim wybierzesz tą, która według Ciebie jest najlepsza.

Sukienka na rozpoczęcie roku dla pierwszoklasistki powinna być w kolorach ciemniejszych, np. czerń bądź beż ale nic nie stoi na przeszkodzie, by ubrać córkę w bardziej „ekstrawagancki” strój. Żółte, zielone czy niebieskie dodatki nie odbiorą sukience uroku a młoda dama poczuje się z pewnością wyjątkowo. Sama długość powinna być dopasowana do okoliczności. Dla pierwszoklasistki pasuje zarówno krótsza jak i dłuższa kreacja.

Strój na rozpoczęcie roku dla gimnazjalistki czy licealistki to już zdecydowanie „wyższa szkoła jazdy”. Dodatki i zróżnicowane kolory raczej odpadają. Najlepiej założyć sukienkę w stonowanym, ciemnym kolorze i do tego białą bluzeczkę bądź odwrotnie: sukienka jasna, bluzka ciemna.

Modna sukienka dla mamy Jeśli jesteś nauczycielką zdecydowanie musisz uważać na to, co na siebie wkładasz. Bądź pewna, że stanowisz obiekt zainteresowania uczniów, rodziców a także innych nauczycieli. Dlatego dobrze zastanów się, zanim wybierzesz odpowiednią na tą uroczystość sukienkę. Najlepiej by była w stonowanych kolorach. Proponujemy ciemne barwy: czerń, granat bądź beż. Niezależnie od tego, ile masz lat koniecznie sukienka powinna sięgać za kolano. W żadnym wypadku nie może to być mini czy mała czarna – zostaw ją sobie na inną okazję.

A jak powinna ubrać się na rozpoczęcie roku szkolnego mama ucznia? Z pewnością powinno to być ubranie schludne i nie rzucające się w oczy ale niekoniecznie musi to być sukienka w ciemnych barwach. Ważne by nie była zbyt kolorowa. Nie przesadzaj tez z dodatkami. Chcesz wyglądać w pełni profesjonalnie? Załóż ciemną sukienkę i jasną bluzkę ze stójką.

Początek września to już praktycznie końcówka wakacji. Sukienka na rozpoczęcie roku szkolnego nie powinna być zatem zbyt cienka. W razie załamania pogody może być problem z dobraniem odpowiedniego ubrania wierzchniego, by całość dobrze się komponowała.

Powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniej kreacji!

Udostępnij na:
(Visited 216 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity