postheadericon Najmodniejsze sukienki komunijne

Sukienka do Pierwszej KomuniiMajowe stylizacje, to przede wszystkim stylizacje dziewczęce, bowiem miesiąc wiąże się z przyjmowaniem przez dzieci Komunii Świętej. Majowa moda dotyczy zwłaszcza dziewczynek, które pragną przystąpić do sakramentu nie tylko z czystym sercem, ale i w pięknych kreacjach.

Suknie i sukienki, w jakich możemy w tym okresie zobaczyć dziewczynki, niejednokrotnie niczym nie różnią się od kreacji dużo starszych dziewcząt oraz pań. Zazwyczaj są to ich eleganckie kopie wykonane w znacznie pomniejszonych rozmiarach. Tak więc spotykamy suknie o kroju prostym, typu trapez, w którym dziewczynka będzie czuła się pewnie i elegancko, ale także skromne sukienki odcinane tiulowym paseczkiem w pasie czy kreacje z podwyższoną talią. Salony mody dziecięcej w tym oczywiście mody komunijnej, raczą młodego klienta sukniami z trenem czy z ogromnymi ilościami zakładek oraz falban.

JAK KSIĘŻNICZKA

Młode suknia komunijnadziewczęta mają więc okazję zaprezentować się i poczuć niczym prawdziwa księżniczka niczym na balu. W zależności więc od upodobań młodych dam, możemy wybrać dla nich kreacje skromne i zarazem wielce szykowne wykonane z tiulu i okraszone koronkami i ozdobami w postaci m.in. kwiatuszków lub serduszek. Powodzeniem cieszą się wielowarstwowe sukienki z rękawkami. Możemy zdecydować się również na wianuszki oraz wykonane z delikatnych materiałów treny, które doskonale komponują się z niemal każdym krojem sukienki.

ASORTYMENT W SKLEPACH Z MODĄ KOMUNIJNĄ

Sklepy z modą komunijną, to również wspaniałe suknie, które uszyte w wielkim stylu, przypominają kreacje największych światowych producentów oraz kreatorów mody. To, na co się zdecydujemy, w dużej mierze zależy dziś od zasobności portfela, ale i od gustów naszych córek. Ten wyjątkowy dzień, aby był szczęśliwy dla naszych dziewczynek, często musi pokierować rodziców ku kompromisom. Warto więc przed zakupem sukienki, odwiedzić kilka salonów i wybrać kreację, w której nasza dama, poczuje się najpiękniej i najpewniej.

FASONY SUKIENEK, KOMŻE I NIEZBĘDNE DODATKI

Salony oferują suknie krótkie – sięgające za kolana oraz kreacje długie. Możemy nabyć także i kreacje, które optycznie wysmuklają, albo dają wrażenie wyższej damy. Sklepy oferują także sukienki z różowymi lub błękitnymi czy żółtymi, delikatnymi ozdobami.

Zakupić możemy również kilka wzorów alb dziewczęcych – jedno- jak i dwuczęściowych. Salony oferują ponadto eleganckie i szykowne komże.

Do sukienek kreatorzy mody komunijnej proponują rozmaite wzory bucików, rękawiczek oraz pelerynki, bolerka czy przypinki.

Możemy zakupić również torebki oraz ozdoby do komunijnych świec.

Udostępnij na:
(Visited 271 times, 3 visits today)
1
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity