postheadericon Kreacje wieczorowe

W życiu każdej z nas przychodzi taki moment, kiedy potrzebujemy sukienki na wieczorne wyjście. elegancka suknia wieczorowaNieważne, czy jest to bal, małe i skromne przyjęcie, czy uroczysta kolacja u rodziny lub przyjaciół. Warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami, które uchronią nas przed popełnieniem gafy i nieodpowiednim strojem.
Pierwsza zasada przy wyborze kreacji na wieczór brzmi: sukienka musi być elegancka i dobrze dopasowana! Najlepszym rozwiązaniem jest idealnie przylegająca do ciała góra sukni, podkreślająca kobiece kształty. Mile widziane są szeleczki – i te grubsze i te cieńsze, lub kreacje trzymające się tylko na biuście, do których zawsze możemy założyć gustowny szal. Pięknie wyglądać będzie również tzw. rękaw 3/4, z szeroko wyciętym dekoltem odsłaniającym ramiona. Zaś sukienki wiązane na szyi to mistrzostwo szyku, gracji i elegancji!
Co natomiast z dołem sukni? w wielu wypadkach zależy to od rodzaju i powagi uroczystości, na którą się wybieramy. piękna sukienka idealnie podkreślająca kobiece kształtyNa bal wybierzmy raczej długą, lekko poszerzaną ku dołowi. W tańcu wyglądać będzie wprost cudownie, a my oczarujemy w niej każdego. Jeśli jednak mamy zamiar uczestniczyć w niewielkim przyjęciu czy kolacji, nasza kreacja może sięgać zarówno kolan, jak i delikatnie za nie zachodzić lub kończyć się tuż przed.
Kolorystycznie natomiast największą popularnością cieszą się raczej suknie ciemniejsze – zawsze elegancka czerń, granat lub stonowany bordo. Popielat, ciemna zieleń czy suknie w kolorze złotym również zostaną dobrze przyjęte.
Pamiętajmy jednak, że to my decydujemy i zakładajmy to, w czym jest nam wygodnie, ale i do twarzy. I nie zapomnijmy o dodatkach! Makijaż, który wieczorem może, a nawet powinien być nieco mocniejszy, błyszcząca biżuteria, stylowa torebeczka i eleganckie szpilki – to nasz klucz do sukcesu!

Udostępnij na:
(Visited 298 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity