postheadericon Jak modnie zawiązać pareo?

pareo1Wraz latem, każda z pań pragnie wyglądać uroczo, ale i czuć się wygodnie, dlatego doskonałą częścią garderoby są wszelkie chusty. Niezwykle funkcjonalne i modne, jest pareo.

Chusta w stylu pareo, to właściwie nieodłączny element garderoby każdej modnej pani oraz dziewczyny. Mogą je więc nosić panie w każdym wieku. Wystarczy tylko pomysłowo je wiązać, by każdego dnia mieć inny strój na plażę czy wyjście na spacer po molo. Pareo przyda nam się również na działce, gdzie możemy nie tylko opalać się, ale i grillować z przyjaciółmi.

POMYSŁY NA ZASTOSOWANIE CHUSTY

Bardzo kolorowe, wzorzyste lub też jednolite parea sprawdzą się zarówno jako spódnice, ale i narzutki na ramiona. Możemy owinąć nimi również głowę, albo tak związać, aby pareo utworzyło bluzeczkę.

Wielofunkcyjne chusty pareo, zajmują naprawdę niewiele miejsca, ale w jednej chwili możemy przemienić je w rozmaite części garderoby. Ten strój plażowy zazwyczaj ma kształt prostokąta lub tez kwadratu, ale spotyka się także chusty pareo w kształcie trójkąta. Produkowane są z przewiewnych, solidnych tkanin zdobnych w przeróżne kompozycje kwiatowe czy też wzory np. etniczne.

SPÓDNICA – DŁUGA LUB KRÓTKA

Zwyczajowo wędrując plażą, spotykamy kobiety noszące tę chustę plażową, jako powłóczystą, długą spódnicę, ale w istocie istnieje kilka sposobów wiązania pareo. W jednej chwili możemy wzbogacić swoją garderobę w śliczną i krótką spódniczkę przed kolana, w innej natomiast – zmieniając rodzaj wiązania – możemy wydłużyć ją na tyle, by sięgała naszych kostek.

SUKIENKA PLAŻOWA, STANIK LUB NAKRYCIE GŁOWY

Chociaż pareo zwykle ma wymiary 115 cm x 75 cm, możemy nabyć nieco mniejsze i związać tak, by stały się nakryciem głowy. Wybierając nieco mniejszy rodzaj pareo, możemy uformować również staniczek. Pareo doskonale „spisuje” się w roli sukienki plażowej. Tutaj zaś możemy jednego dnia nosić sukienkę dłuższą, innego krótszą, albo umiejscawiając wiązanie na ramieniu, zrobić jedną szeleczkę. Do wiązań, warto wykorzystać spinkę do pareo. Z dwóch chust, można zrobić strój dwuczęściowy. Pareo pozwala nam nosić zwiewne stroje – inne każdego dnia. Wykonując wiązania z boku tułowia, zyskamy obcisłą, prostą i długą sukienkę. Natomiast krzyżując rogi chusty tuż nad biustem, możemy zyskać sukienkę krótszą, ale i w stylu sexy.

pareo 1

NAJPOPULARNIEJSZE WIĄZANIE CHUSTY – SUKIENKA MOOREA

Najprostszym wiązaniem jest tzw. Moorea, czyli owijamy się materiałem tak długo, aż w ręki pozostaną dwa rogi, które wystarczy spiąć lub związać nad biustem. Można trzymać chustę pionowo i związać ją wokół pleców, tak by pojawił się nam rozporek. Pareo to chusta pozwalająca kobiecie znaleźć się w raju.

Udostępnij na:
(Visited 527 times, 2 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity