postheadericon Sukienki z baskinką

ładna sukienkaNajnowszy krzyk mody prezentuje sukienkę z baskinką, w różnorodnych kolorach i z różnego rodzaju dzianiny. Baskinka jest to falbanka szeroka lub wąska doszyta na wysokości  talii do prostej sukienki. Nadaje ona biodrom kobiecych kształtów. Bardzo ładnie w tej sukience z baskinką prezentuje się m.in. aktorka Joanna Jabłczyńska. Chcesz olśniewać tak jak ona?

 

Sukienkę z baskinką można uznać za jeden z najmodniejszych krojów  w tym sezonie. Jest ona bardzo dobrym rozwiązaniem dla różnych rodzajów figur. Najważniejsze jest , aby kobieta ubrana w tego rodzaju sukienkę posiadała talię. Jeśli kobieta nie posiada talii sukienka wygląda mniej zachwycająco. Baskinka podkreśli i wysmukli talię i uczyni biodra czarującymi.

Dla kobiet z wąskimi biodrami idealna będzie sukienka z baskinką wszyta w tali, dzięki której sylwetka będzie wyglądała bardzo kobieco. Baskinka jest idealna dla kobiet z płaskim brzuchem, ale czasem zdarza się że Pani o takiej figurze posiada wałeczek tłuszczyku na dole brzucha. Sukienka z szeroką baskinką, bardzo subtelnie ten wałeczek ukryje. W razie posiadania przez kobietę większej pupy zostanie ona ukryta. Jeżeli problemem Pani są masywne uda to zostaną również ukryte. W zależności czy pod baskinką sukienka  jest wąska czy szeroka, sprawi to, że dolna część ud zostanie wyszczuplona, a sama szerokość baskinki zamaskuje nadmierną objętość górnej części nóg. Baskinka w sukience nie może być zakrywana innym odzieniem np. żakietami, płaszczykiem.

Każda kobieta pranie być ubrana modnie i gustownie. Chce być elegancka i podobać się mężczyznom. Dla własnego dobrego samopoczucia i dobrego humoru dąży do piękna i elegancji. Pracownie modniarskie i stylistki w swojej pracy tworzą coraz piękniejsze i różnorodne kreacje. Kobiety lubią ubierać się w różnego kroju sukienki, które pozwalają ukazać kobiece kształty, uwydatnić talię, pokazać piękne zgrabne nogi. Zapewne marzeniem każdej kobiety jest posiadanie w szafie najmodniejszej w sezonie sukienki. W tego typu sukience widziano również aktorkę Katarzynę Zielińską. Ten najnowszy trend sukienek będzie królował w tym sezonie na bankietach, weselach, przyjęciach, imprezach okolicznościowych. W tego typu sukience możemy wybrać się również do pracy.

Modna sukienkaNajpiękniejszą kolorystycznie sukienką staje się baskinka koloru czerwonego. To najnowszy trend w modzie. Klasyczny krój sprawia, że  idealnie pasuje na każdą imprezę, a także na co dzień. Dekolt sukienki jest w kształcie łódeczki. A tył wycięcie w kształcie litery V. W talii baskinka podkreśla kształty każdej kobiety, a co za tym idzie ukrywa wszystkie niechciane fałdki tłuszczyku. Większość kobiet na pewno będzie taką sukienkę miało w swojej szafie. Jest to sukienka bardzo efektowna.

Sukienka z baskinką może być także złożona z trapezowych klinów lub rozkloszowana. Sukienka tak wykrojona zawsze dodaje biodrom jak najbardziej kobiecych kształtów. Sukienka ta mogą założyć kobiety o różnorodnych sylwetkach.

Dzięki sukience z baskinką można skorygować wady prostej sylwetki i nadać sylwetce kobiecości oraz ukryć wąskie biodra.

 

 

Udostępnij na:
(Visited 228 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity