postheadericon Do czego nosić legginsy w norweskie wzory?

Spoertowe legginsyNorwegia wielu osobom kojarzy się z krajem zimnym, nieprzystępnym, w którym panuje wieczna zima, nawet latem. W sumie nie jest to dalekie od prawdy – Norwegia jest raczej krajem zimnym, co nie zmienia faktu, że wyjątkowo pięknym. W takich warunkach, nieprzystępnych i nieprzyjaznych człowiekowi powstał bardzie ciekawy, kojarzący się z zimą wzór materiałów – wzór norweski, bo o nim tu mowa. Jest to wzór, który swoim kształtem przypomina płatek śniegu – ma cztery ramiona i układa się w gwiazdkę, dookoła zwykle są kropeczki, co wygląda jak gwiazdka, wokół której prószy śniegu. Jest to bardzo ładny, zimowy wzór, który także w krajach europejskich czy generalnie na całym świecie w zimie robi furorę. Bo jest ładny i wdzięczny.

Najczęściej takim wzorem wykańczane są swetry, które mają go w części klatki piersiowej lub przy kołnierzu, lub na samym dole swetra. Raczej nie zdarza się tak, by wzorem norweskim dekorować cały sweter, bo jest on bardzo bogatym wzorem i mogłoby go być po prostu zbyt dużo.  Taki wzór znajduje się często na czapkach, rękawiczkach i szalikach oraz, co ostatnio bardzo modne, na legginsach.

Eleganckie legginsyLegginsy w norweskie wzory to ostatni krzyk zimowej mody – są ładne, ciepłe i praktyczne. Wykonane z cienkiej wełny są dużo cieplejsze niż ich bawełniany odpowiednik. Ale pamiętać należy, że do nich trzeba ubrać specyficzne dodatki, by całość dobrze się komponowała. Idealnym obuwiem do legginsów w norweskie wzory są śniegowce z nieprzemakalnego materiału lub skórzane kozaki wykończone w górnej części cholewki futerkiem – wtedy sprawiają one wrażenie miłych, ciepłych butów zimowych. Do legginsów w norweskie wzory najlepiej założyć jednokolorową górę – ciepły sweter, wydziergany z prostego, nieozdobnego splotu. Po prostu największą ozdobą stroju mają zostać legginsy.

Najlepiej, żeby takie spodnie ubierały kobiety o szczupłych, długich nogach, bo będą w nim wyglądały najkorzystniej – taki gęsty wzór potrafi skracać i pogrubiać nogi, dlatego należy z niego korzystać ostrożnie.

Dla kogo legginys w norweski wzór? W zasadzie dla każdego, kto go lubi. Świetnie pasuje zarówno paniom młodszym jak i starszym. Oczywiście powiedzmy sobie szczerze, że musimy umieć odpowiednio dobrać dodatki czy odzież taką jak sweter.

Udostępnij na:
(Visited 145 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity