postheadericon Krótka mini spódniczka w neonowych kolorach

neonowa spódniczkaLato w pełni. Plażami i parkowymi alejkami przechadzają się ludzie w różnym wieku i  u sporej jednak większości, można zaobserwować jakiś element w neonowych barwach. Jaskrawe żółcie, pomarańcze, zielenie czy czerwienie zupełnie nas zdominowały.

Co prawda kolory te dominują u młodzieży szkolnej, ale coraz częściej cieszą oko także i starszych. Te niezwykle ciepłe barwy pozwalają pokazać, iż jest się osobą otwartą i szaloną. Stanowią niepisany symbol spontaniczności oraz młodości ducha. Bardzo modne w tym roku są po raz kolejny miniówki i kuse spódniczki rozkloszowane, plisowane czy z falbanami, które nosimy w bardzo wyraźnych kolorkach, w tym właśnie w barwach neonowych.

JASKRAWE KOLORY DLA ODWAŻNYCH KOBIET

Spódnikrotka_neonowaczki mini neonowe nadają się na każdego rodzaju imprezę oraz dyskotekę, gdzie wespół z kolorowymi światełkami, uzyskamy fantastyczny efekt. Obcisłe mini neonowe podkreśla zgrabne nogi oraz pośladki. Jeżeli jednak wolimy innego rodzaju spódnice, to koniecznie trzeba mieć krótkie spódnice rozkloszowane, plisowane itp. Oczywiście także i one winny być neonowo barwne.

Jaskrawe kolorki dominują w szafach dziewczyn i kobiet odważnych i jasno patrzących na życie, jeśli więc także i ty taka jesteś, musisz nabyć neonowe mini. Spódnice te szyte są z delikatnych tkanin, zwykle też charakteryzuje je krój sportowy. Pozwala to nam czuć się doskonale i wygodnie. Niektóre ze spódnic posiadają urocze dodatki, jak guziczki czy suwak albo kieszonka.

Z CZYM ZESTWIAĆ JASKRAWE SPÓDNICZKI?

mini neon1Z łatwością dopasujemy do takiej spódnicy sportowe, ale i eleganckie obuwie czy bluzeczkę. Warto jednak, aby reszta naszej garderoby była raczej w barwach stonowanych, tak by neonowa spódniczka, była widoczna. Nie jest więc trudno wydobyć własne piękno na wierzch – wystarczy tylko dobrać odpowiedni krój i kolorek spódnicy. Dzięki jaskrawożółtej spódnicy, każda z dziewczyn będzie znacznie bardziej widoczna na ulicy, stąd też może czuć się bezpieczniej.  Odważne kolory pozwalają się wyróżniać spośród tłumu. Dodają pewności siebie a także pomagają uwolnić emocje. Warto zainwestować w mini spódniczki o tak żywych kolorach i cieszyć się słonecznym latem.

Delikatnie plisowane, z zaszewkami oraz falbanami. Spódniczki proste i zawadiackie, z dodatkami lub bez – cieszą oko i pozwalają żyć w zgodzie z obowiązującymi trendami mody. Czujesz się w nich dziewczęco i z klasą. Doskonale komponują się z czernią.

Udostępnij na:
(Visited 329 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity