postheadericon Suknia dla świadkowej na wesele

świadkowa 1 Pora letnia sprzyja zawieraniu związków małżeńskich, toteż warto nabyć kreację, w której poczujemy się na weselu pięknie oraz wygodnie. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż nie powinniśmy – nawet będąc świadkową – wyglądać lepiej niż panna młoda.

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu wielu z nas, jest to również dzień istotny dla świadków. O ile świadek ubierze się w garnitur, o tyle druhna musi mieć elegancką kreację, która pozwoli jej się doskonale bawić. Kreacja w żadnym wypadku nie powinna nasz usztywniać, ani krępować naszych ruchów. Musi być też elegancka i szykowna, ale niezbyt skąpa.

SAVOIR VIVRE ŚLUBNY

Kolorystyka winna być stonowana. Nie ubierajmy sukienek w kolorach czarnym, granatowym ani w brązach. Postawmy na barwy cieplejsze, żywsze. Także nie każdy materiał będzie dobrze prezentował się na ślubie. Do krótkiej kreacji, wybierzmy stonowane dodatki, jak wysokie buciki, paseczek czy kwiat we włosach. Przy sukni długiej, postawmy na delikatny wisiorek i również wysokie obuwie.

Rola świadkowej to rola poweleganckie długie suknieażna, dlatego musimy czuć się swobodnie. Jeśli mamy długie i ładne nogi, wyeksponujmy je wybierając sukienki do kolan z nieco szerszą spódnicą. Jeśli zaś preferujemy styl sportowy a suknie i sukieneczki nas hamują i krępują, zdecydujmy się na coś naprawdę klasycznego, jak np. sukienka do połowy łydki, ale pozbawiona rękawków.

JAKI FASON KREACJI DLA ŚWIADKOWEJ?

Modne są kolory zielone i szmaragdowe, wszelki róż oraz fiolet. Ponadto wciąż dobrze prezentują się panie gustujące w pastelach. Jeśli jednak postawimy na sukienkę w kolorze kremowym, zorientujmy się czy w tym kolorze nie wystąpi aby panna młoda. Wówczas lepiej wybrać odcienie żółci. Z materiałów warto zdecydować się na coraz częściej i chętniej wybieraną taftę. Łączy ona w sobie elegancję, szyk i klasę. Sukienka z tafty – krotka, jak i długa – to doskonały wybór. Jako świadkowa na ślubie, będziemy wyglądały pięknie i godnie. Powodzeniem cieszą się również koronki, tiule.

CO PO ŚLUBIE? JAK WYKORZYSTAĆ ELEGANCKĄ SUKNIĘ?sukienka druhny

Do sukienek bez ramiączek czy też bez rękawków, warto dokupić bolerko, które może nam się przydać przy wielu jeszcze innych okazjach. Ponadto jeśli nie zbyt często bywamy na chrzcinach, komuniach czy weselach i obawiamy się, iż nasza kreacja będzie wisiała w szafie nieużywana, wybierzmy sukienkę, która przyda nam się również w pracy zawodowej. Łączmy przyjemne z… przyjemnym i elegancją.

Udostępnij na:
(Visited 481 times, 1 visits today)
0
0Podążaj za modą!

Sukienkowe hity